Návod, jak vyrobit gotickou rukavici

V tomto videu vám ukážu, jak vyrobit rukavici v gotickém stylu pomocí jednoduchých, běžných nástrojů, které pravděpodobně již máte ve své garáži. Provedu vás všemi kroky k proměně ploché oceli a mosazi v úžasné brnění.

Ať už jste ve zbrojení a kovoobrábění nováčkem, nebo ostříleným profíkem, stavění této rukavice bude hodně zábavné. Můžete dokonce použít design pro cosplay kostýmy, jako je Wring Wraith Nazgul z Pána prstenů, něco z filmů Marvel Avengers, postava z Game of Thrones nebo postava, kterou jste si vymysleli sami.

 

Nemusíte používat kov. Můžete použít cosplay pěnu, plast, eva pěnu, sklolaminát, pepakura nebo jakýkoli jiný materiál, který si přejete. Staňte se hvězdou komiksu se svým vlastním, velmi skutečným brněním. Nezapomeňte se podívat na moje další videa, kde se dozvíte, jak vyrobit všechny druhy úžasného brnění.

Raná ochrana rukou kovovým plátem začala koncem 12. století, kdy byly poštovní rukávy hauberku prodlouženy do rukavice. Tento styl ručního brnění, který se nosí nad koženou rukavicí, chránil prsty jedinou ochrannou deskou a byl standardem více než století a půl.