Jednorázové elektronické cigarety oslovují stále více kuřáků

Vapování je trendy a rozhodně nejde o žádnou novinku, první prototypy ecigaret se objevily už na počátku 21. století. Trvalo to, než se staly komerční záležitostí a velmi dlouho si prokousávaly cestičku ke kuřákům běžných cigaret. Teprve s osvětou a strachem z karcinogenního dehtu se jejich popularita značně zvýšila. Při vapování už nevzniká dráždivý a obtěžující kouř, ale jen pára. Nejste nepříjemně cítit, nemáte obarvené zuby a nemusíte chodit kvůli vapování ven.

Čím se jednorázové ecigarety liší?

Možná si říkáte, proč je nyní takový zájem o jednorázové elektronické cigarety, když už jsou na trhu dlouho ty na opakované používání? Odpověď je prostá, jde o náklady a komfort. Elektronické cigarety jsou poměrně drahá zařízení, která vyžadují péči. Je třeba doplňovat náplň, nabíjet je a čistit. Nemáte svou ecigaretu nabitou? Máte smůlu. Jednorázové ecigarety jsou ale jiné, protože nepředstavují velkou investici, naopak nabídnou více potáhnutí než krabička cigaret, přitom stojí méně, takže s nimi značně ušetříte. Také vám jejich užívání nepřinese žádnou práci navíc, prodávají se už totiž předem nabité a naplněné.

Jen je rozbalíte a můžete vapovat, takže žádné plnění a nabíjení. Jelikož se tyto jednorázové ecigarety žhaví samy, nemusíte mačkat žádné tlačítko, jen potahujete a užíváte si vapování. Hustý kouř vám přinese stejný požitek jako byste kouřili běžnou cigaretu. Jednorázové ecigarety jsou velmi praktické, protože zaberou minimum místa a můžete vapovat kdykoliv budete mít chuť. Nabízí se v mnoha provedeních, od různých značek a také v mnoha příchutích. Mezi jedny z nejoblíbenějších patří jednorázové ecigarety značky HQD, které se vám nabízí v těchto provedeních:

  • HQD Cuvie: až 300 potahů a obsah nikotinu je 18 mg/ml.
  • HQD Wave: až 600 potahů a obsah nikotinu je 18 mg/ml.
  • HQD Super Pro: až 600 potahů a obsah nikotinu je zvýšen na 20 mg/ml.

Zjistěte více na webu HQD.cz, kde si také můžete jednorázové elektronické cigarety objednat a kde najdete seznam měst s výdejními automaty HQD.