Milujete lahodné vegetariánské pokrmy? Navštivte Green Table

Obliba vegetariánských jídel neustále roste. Někteří lidé maso ve svém jídelníčku omezují, jiní se ho už vzdali úplně, protože objevují výhody vegetariánského životního stylu. Znamená to ale připravit se na to, že byste měli znát i vegetariánské podniky, kde se můžete dobře najíst. Zatímco běžné restaurace většinou nabízí vegetariánská jídla jen okrajově, vegetariánská restaurace Praha jménem Green Table se na ně zaměřuje.

Skvělá jídla i příjemné prostředí

Green Table je místem, kde jsou vegetariáni doslova jako v ráji. Vegetariánská restaurace Praha jim nabízí každý den výběr z lahodných snídaní a obědů. Každý den si můžete prohlížet nabídku jídel na celý týden na webových stránkách Greentable.cz. Jídla jsou zde vždy velmi chutná a nápaditá. Pokud vás už omrzely vaše domácí vegetariánské recepty, zde můžete načerpat tu pravou inspiraci. Každé jídlo je zde skvělým zážitkem pro všechny vaše smysly. Pokrmy se připravují výhradně z čerstvých surovin se zaměřením na sezónnost a lokální dodavatele. Veškeré bylinky používané v pokrmech pochází z hydroponické farmy v prostoru restaurace, která je zalévána vyčištěnou vodou z kuchyně. O jídla se stará šéfkuchařka Miluše Mako a její tým kuchařů. Nemusíte sem chodit jen za jídlem, ale i na příjemně strávený čas s blízkými. V bistru si můžete dát alkoholické i nealkoholické nápoje a moučníky.

Prostředí bistra je přátelské a velmi příjemné. Zařízení bistra je z recyklovaných nebo ekologických materiálů. Můžete sem pravidelně chodit a užívat si pokaždé skvělý gastronomický zážitek. Kde se vlastně vegetariánská restaurace Praha nachází? Najdete ji na adrese Na Florenci 15. Pokud budete v blízkosti, zavítejte sem a zajisté nebudete svého rozhodnutí litovat.