Neodkládejte likvidaci starého vozu, můžete za něj dostat hotovost do druhého dne

Jen málokdo si dokáže představit svůj život bez auta, přesto mnoho lidí disponuje i vozy, které nepotřebuje. K čemu je takový vůz? Pouze vám přidělává starosti a zabírá parkovací místo nebo prostor na pozemku. Ne každý se hrne do toho, aby vůz zlikvidoval. Lidé se mnohdy obávají zdlouhavé byrokracie, ale přitom může být likvidace vozidel rychlá a snadná. Poradíme vám, jak můžete váš vůz zlikvidovat tím nejjednodušším a nejvýhodnějším způsobem.

Likvidace s pomocí ZAHOTOVE.CZ

Víte o tom, že vám mnoho poskytovatelů za likvidaci vozu nezaplatí? Jedná se v podstatě o výkup aut na náhradní díly, protože vůz je plný dílů, které lze použít znovu. Přesto je na mnoha vrakovištích likvidace pouze zdarma. Pokud chcete mít jistotu, že se vám dostane těch nejlepších podmínek, obraťte se na ZAHOTOVE.CZ. Jedná se o nejvýhodnějšího poskytovatele, který působí po celé ČR a zjistí vám rychlou likvidaci a výplatu v hotovosti.

Můžete firmu kontaktovat třeba ještě dnes a dozvíte se, jaká je hrubá výkupní cena za váš vůz. Následně přijede do druhého dne pracovník firmy, který váš vůz zdarma odtáhne. Nezáleží na tom, odkud jste, odvoz je zdarma odkudkoliv. Na místě pracovník vůz prohlédne, aby vám mohl sdělit čistou výkupní cenu. Ta se orientuje podle stavu vozidla, použitelnosti náhradních dílů a aktuální výkupní ceny železa. Poté se na místě podepíše kupní smlouva a vy dostanete peníze vyplacené na místě na ruku. Vůz bude odvezen k rozebrání a likvidaci, papírování vyřídí firma za vás. Zbavit se takto můžete jak pojízdného vozidla, tak i autovraku. ZAHOTOVE.CZ likviduje nejen osobní vozidla, ale také nákladní vozidla a stavební stroje. Vše nezabere více jak 24 hodin a váš nadbytečný vůz může být minulostí. Pokud se vám hodí mít peníze v kapse, kontaktujte firmu třeba ještě dnes a zajistěte si likvidaci vozidla za těch nejvýhodnějších podmínek.