Vsypové a klasické urny: elegantní řešení

Víme, jak těžké je ztratit někoho blízkého i to, že výběr urny je možná tím posledním, co vás v této chvíli zajímá. Potřebujete truchlit, trávit čas s blízkými i o samotě. Proto jsme tu pro vás my, abychom vám pomohli alespoň jedním malým dílkem do skládačky celého procesu, kterým si procházíte a který často vrcholí pohřbem. České porcelánové urny vyrábíme už více než 30 let a a za tu dobu jsme je dovedli k dokonalosti. Podívejte se sami.

Urna podle vašich představ

České urny pro vás vyrábí urny pro uložení popela v nejrůznějších tvarech, barvách i designech. Každá urna, která vyjde z naší dílny, je vyrobena ručně. Je dvakrát vypálená, ručně barvená a to často za použití barev vyrobených z drahých kovů, aby působila skvostně a elegantně, ale také decentně. Detaily jsou pak často dokončeny na přání zákazníka.

Čím jsou naše urny výjimečné, u nás i ve světě, kterému mohou směle konkurovat?

  • Poctivý český porcelán – k výrobě českých uren nepoužíváme nic jiného než kvalitní a především tradiční český porcelán. Odolá nejen UV záření, ale také veškerým povětrnostním podmínkám.

  • Poctivá česká výroba – není nad české ruce. Než se rozhodnete pro českou urnu, vzpomeňte si na všechny krásné kraslice, kroje a vyšívané ubrusy našich babiček, kterými se můžeme jako národ pyšnit. Z toho vám musí vyjít jednoznačně krásné kousky i v oblasti porcelánu. Naší specialitou je přenos fotografií na porcelán, kterému se věnujeme už více než 20 let.

Porcelán je navíc ekologický materiál, který nijak výrazně nezatěžuje životní prostředí.

České urny, každá z nich je unikát

Teď už se dostáváme ke konkrétním typům. Pořídit si u nás můžete některou z klasických uren nebo se na nás obrátit s výrobou na zakázku. Urnu rádi vyrobíme podle vašich představ. V základu vám nabízíme dva typy porcelánových uren – klasické pohřební urny a pohřební urny vsypové a to ve variantách:

Památka, která s vámi zůstane

Možná máte v plánu vystavit si urnu doma, podobně jako to dělávaly naše babičky nebo ji chcete uložit do rodinné hrobky ke svým předkům. Porcelánová urna je jemnou a zároveň krásnou upomínkou na blízkého člověka, o kterého jste přišli, ať už přirozeně nebo při tragické události.

Spolu s urnou u nás můžete zakoupit také fotografii na hrob nebo stojánek s fotografií. Fotografii si můžete vystavit doma, spolu s urnou nebo jen samotnou. Dříve bylo zvykem ukládat fotografie do skleněných vitrínek na hrobech. Dnes se tato tradice opět obnovuje.

Další nabízené služby: