OKTAGON dresy s vlastním popisem a GOGI plyšák

Tohle bude lahůdka. OKTAGON dresy s vlastním popisem, to si zaslouží metál. Také jsme je vymýšleli dlouho, dokud nebyly dokonalé. Pro vás i pro nás. Jak uvádíme na webu, pokud jste „DRSNÝ TAŤKA“, „KRÁL GYMU“ nebo „JOŽ.K.O.“, stačí pár kliknutí a budete mít OKTAGON dres s vlastním jménem. Budete mít jistotu, že vás každý pozná.

Merch OKTAGON dresy s vlastním popisem

Merch je merch. Merch s vlastním popisem je o level výš. Postupte o další schůdek a objednejte si jedinečné OKTAGON dresy s vlastním popisem, které vám umožní zazářit na tribuně v rámci OKTAGON MMA SHOW nebo se předvést před partou přátel v hospodě. Koupíte na OKTAGON store.

Jak dlouho trvá výroba dresu?

Asi se ptáte proto, abyste měli svůj dres včas, až budete sedět na tribuně nebo doma s přáteli u PPV v rámci OKTAGON.TV. Výroba dresu trvá 6-8 týdnů, s ohledem na aktuální vytíženost. Proto objednávku neodkládejte.

MMA OKTAGON hra a GOGI plyšák

Když už jsme u toho merche, hodíme vám sem odkaz i na našeho GOGI plyšáka. Sice nemá stylový dres (to aby byly vidět jeho vypracované břišáky), ale má luxusní žluté šortky, jen nastoupit do klece. Vy si ho však budete hýčkat a opatrovat a dáte na něho pozor, aby neschytal monokl od jiných plyšáků. Věříme tomu.

Takže, teď ještě ta OKTAGON hra, kterou slibuje nadpis. Jedná se o MMA deskovku, oficiální produkt OKTAGONu, na kterém jsme makali celé čtyři roky. Teď je konečně venku. O co v ní jde?

Cílem OKTAGON hry je získat titul šampiona OKTAGONu. Budete hrát za postavu, o kterou se musíte starat a udržet ji zdravou, v kondici a stále populární ve světě MMA. Vaše postava zažijete svalovici, musí si hlídat váhu a nesmí onemocnět. Jestli vás něco z toho postihne, musíte jednat rychle, aby vás nejbližší soupeř neroznesl v kleci na kopytech. OKTAGON hra není pro žádné bábovky. Je však navržena tak, abyste mohli hrát i s dětmi.